منو

خلاقیت و ابتکار درطراحی تراکت و بروشور خلاقیت و ابتکار درطراحی تراکت و بروشور

تراکت‌ها روشی ایده آل جهت تبلیغ کار شما هستند و در بازاریابی کار شما نقش عمده‌ای دارند. مهم این نیست که کار شما چقدر کوچک و یا بزرگ باشد بلکه مهم این است که مشتری دقیقاً همان پیامی که مد نظر شماست را دریافت کند. خیلی مهم است که تراکت به‌ اندازه کافی چشمگیر و جذاب باشد که نظر مشتری را به خود جلب کند. امروزه بازاریابان تنها به بازاریابی کلاسیک اکتفا نمی‌کنند و همواره مشغول ایده‌پردازی هستند تا با روش‌های جدید مشتریان بیشتری را جذب محصول خود کنند. خلاقیت عنصری کم هزینه است که تاثیری عجیب در بیاد ماندن تبلیغات شما دارد. استفاده از خلاقیت در تبلیغات شما چه در ابعاد گسترده مثل چاپ پوستر و بیلبورد و چه در ابعادی بسیار کوچکتر مثل چاپ تراکت می تواند شما را  چندین پله به بالا پرتاب کند. در ادامه چند نمونه از بروشورها و تراکت های خلاقانه را مشاهده خواهید کرد شما می توانید با دیدن این نمونه های زیبا که به دست طراح های خلاق پدید آمده است، طرح های خوب و جالبی به دست آورید .

 

تا کردن بروشور به روش اوریگامی

اوريگامي به معنای كاغذ تا شده يا هنر تا كردن كاغذ است. بروشورهای تاخورده به روش اوریگامی بسیار مقرون به صرفه و ماندگار هستند. این بروشورهای تاخورده به سبک خلاقانه، به خوبی مخاطب را درگیر می سازند و با وجود حجم کوچک، حجم بالایی از مطالب را در بر می گیرند.

اوریگامی

اوریگامی

 

استفاده از برش قالبی یا دای کات

برش قالبی یکی از فرایند های نهایی چاپ است که در آن، بخش‌هایی از کار به کمک تیغ فولادی برش می خورند. برش قالبی جذابیت بصری زیادی به بروشور می بخشد. اگر روش برش قالبی یا دای کات با طراحی لایه ای مناسبی تلفیق شود، تأثیرگذاری آن بالا می رود و محتوای بروشور را قوی تر می کند.

دای کات

دای کات

ترکیب کردن شکل های هندسی طراحی بروشور را جذاب می کند

الزامی ندارد صفحه های بروشور شما، مربعی یا مستطیلی باشند. آن ها می توانند دایره ای، مثلثی، به شکل قلب و هر چیز دیگری که بروشور را زیبا کند، باشند. در این تصویر دایره ها روی همدیگر تا می شوند و در هنگام باز شدن، یک اتفاق هیجان انگیز ایجاد می کنند و مخاطب منتظر است ببیند زیر آن ها چه خبر است.

شکل هندسی

 

با ایجاد شکل های ساده در طراحی بروشور، تاثیرگذاری بیشتری ایجاد کنید

در این طراحی بروشور، شکل های هندسی، جذابیت فوق العاده ای ایجاد کرده اند. همچنین برش های روی بروشورها نیز جنبه دیگر زیبایی این کار است.

شکل های ساده

 

استفاده از تایپوگرافی خلاقانه در طراحی بروشور

استفاده از تصویر و گرافیک برای ایجاد تایپوگرافی می تواند تاثیر خوبی بگذارد. در طراحی این بروشور، تا اندازه خوبی عکس صفحه زیری مشخص است و در عین حال، نوشته روی عکس هم مفهوم را کامل منتقل می کند.

تایپوگرافی

آژانس مسافرتی

تراکت خلاقانه آژانس مسافرتی

دندانپزشکی

تراکت خلاقانه دندانپزشکی

 

 

رقص باله

تراکت خلاقانه آموزشگاه رقص باله

 

 

همبرگر آماده

تراکت خلاقانه و جالب همبرگر آماده

 

 

چوب کبریت

تراکت خلاقانه و منحصر به فرد تبلیغ کارخانه چوب کبریت سازی

 

 

رستوران

تراکت خلاقانه رستوران

تراکت خود را به صورت آنلاین چاپ کنید

در سایت چاپ دانا شما می توانید تمامی سفارش های چاپی خود را به صورت آنلاین از سراسر کشور بدون واسطه و با قیمتی بسیار مناسب چاپ کنید. چاپ دانا با مجهزترین دستگاه های روز دنیا سفارش های چاپی شما را با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان ممکن به شما تحویل خواهد داد برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

لیست قیمت چاپ تراکت

 

مطالب مرتبط

دسته :  طراحی تا چاپ

دیدگاه ها

Sorry, comments are closed for this item.